Anasayfa Hizmetlerimiz Youtube İzlenme Süresi Satın Al

Youtube İzlenme Süresi Satın Al

Youtube'da izlenme süresi problemi özellikle yeni yayıncıların en büyük problemlerinden bir tanesi diyebiliriz. Son yıllarda Youtube'dan para kazanmak hiç kolay değil, Youtube özelliklerin aktifleştirilmesi için belirli şartları tamamlamış olmanızı istiyor. Para kazanma özelliğini aktifleştirmek için de 4000 saat izlenme süresi ve 1000 abone koşulunu geçmiş olmanız gerekiyor, fakat bu standart şartlarda oldukça zor bir iş diyebiliriz. İzlenme süresi, kullanıcıların videonuzda geçirdiği vakit ile hesaplanıyor. Eğer 10 dakikalık bir videonuz varsa, 1 adet izleyici videonun tamamını izlediğinde size 10 dakikalık bir izlenme süresi kazandırmış oluyor, ancak 4. dakikada videoyu kapatırsa sadece 4 dakika kazanmış oluyorsunuz.

Sosyal Roket ekibi olarak, izlenme süresi problemine son getirecek Youtube 4000 saat satın al hizmetleri ile sizlerleyiz. Bu hizmet sayesinde, artık Youtube'da para kazanmak zorlu bir yol olmayacak. Üstelik zengin altyapı ve güncel hizmetler sayesinde kanalınızı büyütebileceğiniz Sosyal Roket hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz!

Şifresiz Güvenli İşlem

Sosyal Roket ekibi olarak müşterilerimizin güvenliğini ve memnuniyetini ön planda tutmaktayız, sitemiz üzerinden yapacağınız hiç bir işlem için sosyal medya hesaplarınızın şifresi istenmez, satın alacağınız ürüne bağlı olarak profil linki, kullanıcı adı, gönderi/video linki gibi bilgiler satın alım için yeterlidir. İnternette bulunan pek çok platformla kıyasla satın alırken şifreniz istenmez, kimseyi takip etmeniz de gerekmez. Bu kapsamda içiniz rahat ve güven içerisinde Youtube izlenme süresi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Uygun Fiyat / Kaliteli Hizmet

Sunduğumuz hizmetlerin internette bir çok alternatifini bulabilirsiniz, ancak sosyal medya hizmeti satın alırken oldukça dikkat etmeniz gerekmektedir, zira aldığınız hizmet sizi yükseltmek yerine hesaplarınızın kapatılmasına bile sebep olabilir. Uzman sosyal medya ekibimiz ve profesyonel yazılımcılarımız tarafından hazırlanan altyapımız, tamamen özgün ve yükseliş/hedef odaklı çözümler sunmaktadır. En iyi fiyat/performans kalitesini sunmak için sürekli olarak yeni yöntemler üzerinde çalışıyor, en etkili yükselten izlenme süresi arttırma çözümleri sizlere sunmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Ücretsiz Kaydol!

Sosyal Roket üzerinde üyelik oluştururken herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Sistem, bakiye sistemi ile çalışmaktadır, bakiye yüklemediğiniz taktirde satın alımlar gerçekleştirmeniz mümkün değildir. Hizmetlerimizden yararlanmaya karar verdiğinizde kolaylıkla bakiye yükleyerek satın alımlar gerçekleştirebilirsiniz. Hemen kaydolarak hizmetlerimizi daha detaylı inceleyebilirsiniz!

Güvenli Ödeme

Sosyal Roket platformu bakiye sistemi ile çalışmaktadır, bu sayede her ödeme yapmanız gerektiğinde tekrar kart bilgilerinizi girmeniz yada ödeme yapmanız gerekmez. Tek seferde yüklediğiniz bakiye ile onlarca sipariş oluşturabilirsiniz. Ödeme alt yapısı olarak Türkiye'nin önde gelen isimlerinde PayTR kullanılmaktadır, son derece güvenli bir sistem olarak tüm ödemelerinizde 3D güvenli ödeme ve 256-Bit SSL koruması güvencesi sağlanmaktadır, bilgileriniz kesinlikle gizli kalır, %100 güvenlidir.

Youtube İzlenme Süresi Fiyatları

Youtube İzlenme Süresi S1 300₺ / 1000 adet
Youtube İzlenme Süresi S2 250₺ / 1000 adet

Sende Yükselişe Geç!

Sosyal medyanın uzman, önde gelen isimlerinden biri olmak için hala çok geç değil, hemen aramıza katılarak rakiplerini geride bırak! :)

Kaydol

Fırsatları kaçırma!

Tüm Hakları Saklıdır ©