Kullanıcı Sözleşmesi

Site kullanımı ile ilgili kurallar ve yasal sorumluluklar aşağıda belirtilen şartları, kurallar ve yasal sorumlulukları içeren Kullanıcı Sözleşmesi’nin https://sosyalroket.net sitesi kullanılmadan önce okunması tavsiye edilir. Belirtilen şartların sizin için uygun olmaması halinde lütfen https://sosyalroket.net sitesine bakiye yüklemeyiniz ve kullanmayınız. Site üzerinde verilen hizmetlerin tamamı ücretlidir. Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi kullanıcının site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar;

1.a. Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgiler, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeler içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarıyla ters düşen bilgilerin siteye kaydedilmesi yada veri tabanına eklenmesi,

1.b. Site içeriğinin izinsiz olarak kısmen veya tümüyle kopyalanması yada yayınlanması,

1.c. Kullanıcılara verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmasından (bu bilgilerin kullanıcı dışındaki kişiler tarafından kullanılmasından) kaynaklanacak her türlü zarardan doğrudan Kullanıcı sorumludur. Aynı şekilde Kullanıcı, internet ortamında bir başkasına ait IP adresi, elektronik posta adresi, kullanıcı adı gibi kişisel bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Kullanıcı bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülüğü kabul etmiş sayılmaktadır.

1.d. Sitenin ve sistemin güvenliğini tehdit edecek, sitenin çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi.

KULLANIM

2.a. https://sosyalroket.net bu internet sitesi genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesinde tüm bilgi, https://sosyalroket.net markası ve diğer markalar, https://sosyalroket.net alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz.

Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. https://sosyalroket.net’in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

2.b.https://sosyalroket.net’e iletilen tüm eleştirilerin/yorum hakkı https://sosyalroket.net’e aittir, istenildiği taktirde https://sosyalroket.net tarafından pazarlama amacıyla kullanılabilir.

SORUMLULUKLAR

3.a. https://sosyalroket.net’i ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilebilir.

3.b. Kullanıcı, diğer kullanıcıların ve ziyaretçilerin https://sosyalroket.net uygulamasını kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veritabanlarını otomatik programlar yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez. Hile girişimlerinde bulunamaz. Bulunması halinde üyeliğinin sonlandırılacağını ve durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.

3.c. https://sosyalroket.net yönetimi ile yapılan mesajlaşmaların yedeğinin alınması kişilerin sorumluluğundadır ve https://sosyalroket.net tarafından önerilmektedir. Mesajlaşmaların yedeklerinin alınmaması nedeniyle kaybolmasından, silinmesinden veya hasar görmesinden https://sosyalroket.net sorumlu tutulamaz.

3.d. Üyelik iptali ve hesap silme işlemi, kullanıcı tarafından destek talebi oluşturularak yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının siteye giriş yetkisi iptal edilecektir. Üyeliğini iptal eden kişi bu işlemin geri dönüşü olmadığını kabul eder. https://sosyalroket.net’de kullanıcının kendisi tarafından sonlandırılan kullanıcı hesabına ait her türlü kaydı silip silmeme kararı https://sosyalroket.net’e aittir. Kullanıcı silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.

3.e. Bu internet sitesi https://sosyalroket.net kontrolü altında olmayan başka internet sitelerinde bağlantı veya referans içerebilir. https://sosyalroket.net, bu sitelerin içeriklere veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

3.f. https://sosyalroket.net, kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe https://sosyalroket.net’in kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

3.g. Sitenin belirli yerlerinde o bölüme özel farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruluşlar peşinen belirtilen bu kuralları kabul etmiş sayılır.

3.h. Kullanıcı, servisten faydalanmaya başlandığı andan itibaren bu katılım sözleşmesinin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılacağını ve sözleşmenin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder. Kullanıcı işbu sözleşme ile üstlenmiş olduğu yükümlülüklere aykırı hareketi nedeniyle https://sosyalroket.net nın uğrayacağı her türlü zararı aynen tazmin etmeyi kabul eder. https://sosyalroket.net 'un, kullanıcının sözleşmeye aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için kullanıcıya aynen rücu hakkına sahiptir.

HİZMET SÜREKLİLİĞİ

4.a https://sosyalroket.net taahhüt ettiği hizmetlerin sürekliliğini sağlamak için, işbu sözleşmede herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı değişiklik yapabilir.

https://sosyalroket.net’in her zaman herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek taraflı olarak verdiği hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurma, servisin içeriğini değiştirme veya iptal etme hakkı vardır.

Kullanıcı işbu hakkı kabul eder. https://sosyalroket.net, herhangi bir değişiklik olması halinde güncel kullanım şartlarını aynı link altında yeni tarih güncellemesi ile sitesinde yayınlanacak, gerek görmesi halinde elektronik posta yada sms ile kullanıcılarına bildirilecektir.

Yenilenmiş güncel kullanım şartları, https://sosyalroket.net da yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve https://sosyalroket.net sitesinin hizmetlerinin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır. İşbu sözleşme hükümlerine aykırı materyalleri https://sosyalroket.net sitesine ya da mobil uygulamasına göndermiş olan üyenin üyeliği, herhangi bir bildirim yapılmaksızın https://sosyalroket.net tarafından tek taraflı olarak sona erdirilebilir.

4.b Sözleşmenin yürürlüğe girmesi kullanıcının, kayıt formunu doldurup onayladığı ya da bu sistemi kullanarak herhangi bir hizmet aldığı ya da sipariş verdiği andan itibaren https://sosyalroket.net sözleşmesine uymayı taahhüt etmiş kabul edilir. Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır.

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

https://sosyalroket.net üyelerinin site üzerinde yaptığı işlemlerin kayıtları kesinlikle gizli tutulmakta ve kesinlikle 3. şahıs ve kurumlar ile paylaşılmamaktadır.

Vermiş olduğunuz siparişler servis sağlayıcıları ile paylaşılmaktadır. Ancak resmi devlet kurumları tarafın talep edilmesi halinde kayıtlar resmi devlet kurumu görevlilerine sunulabilir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileri, siteye bakiye yükleyen müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde https://sosyalroket.net ve ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.

Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin https://sosyalroket.net ara yüzü üzerinden banka, PayTR ödeme sistemleri ve bilgisayarınız ya da telefonunuz arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Bizlere her zaman aşağıda belirtilen iletişim bilgilerinden yararlanarak ulaşabilirsiniz. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

https://sosyalroket.net üzerinden gönderilen e-mail ve sms duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız aşağıdaki e-mail adresimize konuyu bildiren bir eposta göndermeniz gerekmektedir.E-posta gönderiminizi takiben e-mail adresiniz ve telefon numaranız mesaj listemizden çıkartılacaktır.

E-mail: [email protected]

GERİ ÖDEME POLİTİKASI

• Geri ödeme yapılmamaktadır, kalan yada eklenen bakiye sosyalroket.net içerisinde kullanılmalıdır.

• Instagram / Twitter / Facebook vb. sosyal platformların ne zaman güncelleme yapabileceğini bilemeyiz, herhangi bir düşüş yaşanması geri ödeme garantisi sunulmamaktadır.

• Sosyalroket.net sistem yöneticisine karşı yapılacak hakaret veya kötüye kullanım tespit edilirse bakiyeye el konulup gönderilen takipçi veya beğeni işlemlerinin geri alınma hakkını gizli tutar.

• Çalıntı kredi kartı yada farklı yöntemler ile başkasının adına ödeme yapılırsa hesap feshedilecektir istisnasız.

• Hatalı siparişlerde geri ödeme yapılmayacaktır.

• Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Eğer sipariş tamamlanmazsa/kısmen tamamlanırsa sistem otomatik olarak geri ödeme yapacaktır.

Sosyal Roket, kullanıcı etkileşimini ve deneyimini geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Politikamızı ve KVKK Aydınlatma metnini inceleyebilirsiniz.

Tamam

Tüm Hakları Saklıdır ©